Jak k nám Telefonauta dopravíte?

Při objednávce si jednoduše vyberete způsob dopravy a doručení. Buď vám kurýr doručí balíček s Telefonautem až domů, nebo si ho vyzvednete na vybraném výdejním místě.

Až bude po všem, Telefonauta zase zabalíte, nalepíte na něj štítek, který v jeho boxu najdete a odnesete ho na libovolné podací místo Zásilkovny. Telefonauta prosím odešlete zpět nejpozději první pracovní den po vaší akci.

Jak dlouho Telefonaut vydrží v provozu?

Telefonauta vám dodáme plně nabitého a vydrží tak minimálně 8 hodin intenzivního provozu. Pokud víte, že budete chtít na akci Telefonauta využívat déle, dejte nám vědět a my vám povíme, jak na to.

Kdy nám pošlete nahrané zprávy? 

Všechny hlasovky, které vám hosté na akci nahráli, vám pošleme v den, kdy se nám Telefonaut vrátí z vaší akce. Zpravidla to zabere dva dny od podání balíčku na Zásilkovnu. Čím dříve nám Telefonauta pošlete zpět, tím dříve si budete moct poslechnout vaše vzkazy a blahopřání :).

Jak nahraju vlastní uvítací zprávu?

Už máte vymyšlené, čím byste hosty chtěli v Telefonautovi přivítat? Super, to nejtěžší máte za sebou. Nahrát uvítací zprávu je totiž brnkačka.

Stačí zmáčknout a držet prostřední tlačítko, zatímco máte zavěšený telefon. Jakmile uslyšíte pípnutí, přišel váš čas! Namluvte do zavěšeného sluchátka libovolně dlouhou zprávu a až skončíte, pusťte prostřední tlačítko. Telefonaut vám vaši zprávu okamžitě nahlas přehraje. Nejste s výsledkem spokojeni? Nevadí, na nahrání uvítací zprávy máte nekonečně mnoho pokusů.

Jak dlouhou zprávu mohou hosté nahrát?

Délka zprávy není nikterak omezena. takže vaše upovídaná sestřenice vám může nahrávat zprávu tak dlouho, jak jen chce (nebo dokud ji někdo další od Telefonauta nevyžene).

Chci si Telefonauta koupit a začít ho pronajímat na akce. Co všechno k tomu potřebuju?

Krom Telefonauta nic. Snad jen vlastní nadšení! Žádné zdlouhavé nastavování nebo upravování. – Telefonaut je ready-to-go. Okamžitě po jeho obdržení ho můžete začít pronajímat.